"Przyjdź i pomóż nam zwyciężyć"

15 czerwca od godziny 16:00 hala SCSiR przy ul. Św. Marcin znów będzie tętnić koszykówką. Tym razem zapraszamy wszystkich kibiców koszykarek UKS Lider Swarzędz na festyn koszykarski, który zorganizowany jest dla 21-letniej byłej koszykarki Unii Swarzędz i Olimpii Poznań Agaty Sadzak, która zmaga się z nowotworem wątroby.
Czeka nas sporo atrakcji, pokazów koszykarskich, prezentacji najmłodszych adeptek oraz pokazowy mecz świeżo upieczonych I-ligowych koszykarek UKS Lider Swarzędz z reprezentacją wielkopolsk...ich byłych i obecnych koszykarek. Będzie więc możliwość wspólnego świętowania awansu koszykarek Lidera do I Ligi Koszykówki Kobiet. Na wszystkich uczestników czeka wiele konkursów i licytacji m.in. koszulki Marcina Gortata, piłek i koszulek z podpisami zawodników Lecha Poznań, stroju meczowego naszych koszykarek. Wszystko to w bardzo szczytnym celu wsparcia walki Agaty z rakiem. Nasze hasło "Przyjdź i pomóż nam zwyciężyć" nigdy nie było bardziej aktualne.
Zapraszamy w sobotę na godzinę 16:00 do hali SCSiR przy ul. Św. Marcin 1.