6 miejsce Turniej Kozio​łka - 2001​

Pierwsze trzy mecze fazy grupowej w wykonaniu Lidera mogły się podobać, prowadziliśmy grę w każdym meczu, ani razu nie byliśmy słabsi. Mimo miłej dla oka gry piłką, często z klepki, wykazaliśmy nieskuteczność pod bramką przeciwników. Pierwsze trzy mecze to trzy remisy i tylko jeden strzelony gol - straciliśmy szansę na półfinał - zabrakło jednego punktu. Nie pomogło wysokie zwycięstwo w ostatnim meczu. Zdecydowanie wyróżniał się dziś najskuteczniejszy w naszym zespole Alex z Lidera 2002 (3 bramki), mogła podobać się gra większości zawodników.

Skład Lidera: Adi (GK), Martyna, Stachu, Radziu, Wojtuś, Alex N., Wiktor, Kędel (C), Jasiu, Pośpiech

Faza grupowa

Lider - Korona Zakrzewo (0:0) Prowadziliśmy grę przez cały mecz, prawie nie schodząc z połowy przeciwnika. Kędel uderzał 2 razy mocno z dystansu - raz trafił w poprzeczkę, raz bramkarz "wyciągnął" strzał pod poprzeczkę. Także Wiktor miał okazję tuż przed bramką Korony - niestety chybił. Ten mecz powinniśmy wysoko wygrać.

Lider - KKS Włókniarz Kalisz (0:0) Mecz straconych szans, choć zdecydowanie bardziej wyrównany niż poprzedni. W ostatnich sekundach meczu doskonałą interwencją w sytuacji "sam na sam" Adi broni nas przed porażką.

Lider - Błękitni Owińska (1:1) W tym meczu byliśmy lepsi, znów stwarzaliśmy sporo okazji bramkowych, zdobyliśmy bramkę jako pierwsi (pewny strzał Aleksa po ładnej akcji Kędla lewą stroną i dokładnym podaniu). Niestety straciliśmy gola przez niezbyt dobrze wykonaną przez bramkarza "piątkę" - przeciwnik przejął piłkę tuż przed naszą bramką i pokonał Adiego.

Lider - Ostrovia 1909 II (5:1) Przy sprzyjających wynikach w innych meczach naszej grupy mieliśmy jeszcze szansę na awans do półfinału - musieliśmy jednak pokonać Ostrovię co najmniej 4 bramkami różnicy. Zawodnicy stanęli na wysokości zadania i osiągnęli wynik 5:1. Bramki: Aleks (2), Kędel, Wiktor, Radziu. Niestety, ostatecznie okazało się, że takie zwycięstwo nie wystarczyło do awansu - więcej punktów zdobyli: Włókniarz i Błękitni (8 i 7 punktów, przy naszych sześciu). Pozostał nam mecz o V miejsce

Mecz o V miejsce

Lider - Pogoń Nowe Skalmierzyce (1:2) Zawodnicy przystąpili do tego meczu kompletnie nieskoncentrowani, po dłuższej przerwie na obiad i na "walkę na śnieżki" (było sporo białego puchu). Pierwszą bramkę straciliśmy w 5 sekundzie meczu - przeciwnik z łatwością dotarł w nasze pole karne i nie dał szans Adiemu. Później Adi nas kilka razy wybronił, jednak straciliśmy drugą bramkę po błędzie obrony. Zamiast wybić piłkę spod własnego pola karnego podaliśmy ją przeciwnikowi, który spokojnie to wykorzystał i zdobył gola. Nasi trochę się "otrząsnęli" i wreszcie mocniej zaatakowali - przyniosło to efekt w postaci kilku groźnych strzałów - wybronionych przez golkipera Pogoni. W końcu Wiktor ruszył z indywidualną szarżą w pole karne przeciwnika. Został tam sfaulowany i sam wykorzystał "jedenastkę". Zabrakło jednak czasu na wyrównanie - zajęliśmy 6 miejsce w turnieju.

Końcowa klasyfikacja:

1. Włókniarz Kalisz