Awans do 1/32 Pucharu Polski

Gospodarze ufni w możliwość rewanżu za niedzielną porażke ligową w Swarzędzu postawili gościom ciężkie warunki, a wspomógł ich ulewny deszcz, który utrudniał grę obu zespołom. Z boiskowej batalii ponownie zwycięsko wyszedł Lider, choć nie było łatwo. Oba gole dla nas zdobył M. Zbierski.

Zagraliśmy w składzie: M. Błaszczyk - P. Forszpaniak, J. Maćkowiak (C), H. Maćkowiak, M. Korcz - K. Jędraszyk, M. Zbierski, J. Drobnik, B. Marzec, R. Wiśniowski, D. Przybylak, P. Stępniak oraz A. Ignatowicz, A. Gomoliński, F. Siejak, D. Kosturski, J. Zboralski, J. Vetter.

W kolejnej rundzie naszym rywalem będzie Concordia Murowana Goślina , a mecz odbędzie się 20 września w Swarzędzu. Concordia jest zespołem wyżej notowanym grającym na codzień w klasie okręgowej. Na razie w trzech rozegranych kolejkach pokonała Vitcovię Witkowo 3-0, przegrała z Lechią Kostrzyn 1-2 i została ukarana walkowerem za mecz z Lubońskim KS miimo wygranej na boisku 3-2.