Kolejne sparingi Lidera

W miniony weekend zespoły piłkarskie Lidera rozegrały kolejne mecze kontrolne w ramach przygotowań do rundy wiosennej.

Seniorzy w sobotę 25 lutego gościli w Poznaniu gdzie na bocznym boisku przy ul. Bułgarskiej zmierzyli się z Juniorami Starszymi Lecha Poznań. Emocjonujący i obfitujący w gole mecz zakończył się wygraną gospodarzy 6:4. Formą strzelecką błysnął Adrian małek kompletując hattricka, a czwartego gola zdobył Maciej Jakubek.

Na kolejny mecz zapraszamy w niedzielę 5 marca o godz. 18:00 kiedy to na boisku OSiR swarzędz podejmiemy w derbach Gminy Swarzędz zespół Piast Kobylnica, który na codzień występuje w klasie okręgowej grupa wschodnia.

Trampkarze Młodsi rocznika 2003 zagrali dwa mecze kontrolne. najpierw skorzystali z zaproszenia przebywającego na obozie zimowym w Jarocinie zespołu MKS Piaseczno (woj. mazowieckie). Chłopcy okazali się bardzo gościnni gdyż ulegli rywalom aż 0:7. We wtorek na boiski OSiR Swarzędz zagrali z SPN Szamotuły przegrywajc 2:4. Bramki dla Lidera strzelili Jan Książkiewicz i Miłosz Gawecki. wychodząc z założenia, że porażki uczą bardziej od wygranych nie załamujemy rąk i ciężko pracujemy na treningach , żeby własciwa forma przyszła na rozgrywki ligowe.