Kontrolne mecze Seniorów i Trampkarzy

Seniorzy:

Lider Swarzędz - Piast Kobylnica 2:2

Tym razem Seniorzy Lidera w derbach Gminy Swarzędz zagrali z zespołem Piast Kobylnica, który na codzień występuje w klasie okręgowej grupa wschodnia. Nasi zawodnicy prezentują się coraz lepiej na boisku, nie odstawiali nogi wyżej notowanym rywalom co w efekcie przyniosło wynik remisowy 2:2. Strzelcem bramek był niezawodny Adrian Małek.

Trampkarze Młodsi:

Lider Swarzędz - GKS Ksawerów 3:1

Relacja Przemka Vogla:

W dniu dzisiejszym, na gościnnym boisku Akademii Reissa w Baranowie, zrealizowaliśmy kolejną fazę przygotowań do wiosennych rozgrywek ligowych. W ciepłych promieniach pięknego wiosennego słońca spotkaliśmy się towarzysko z drużyną GKS KSAWERÓW, zwyciężając 3:1.
Pierwsza połowa w naszym wykonaniu była słaba i do przerwy przegrywaliśmy 0:1, tracąc bramkę po rzucie wolnym, wykonywanym z 18 metrów w 22 minucie.
W drugiej połowie było trochę lepiej, aczkolwiek nadal więcej z gry miał zespół z Ksawerowa. To my jednak zdobywaliśmy bramki...
Już w 5 minucie po przerwie Książka pięknie wypuszczony przez Miłosza wcisnął piłkę do bramki na długim wślizgu, a kilkanaście minut później, po faulu na Miłoszu, sam poszkodowany wymierzył sprawiedliwość z rzutu karnego.
Ostatnia minuta meczu przyniosła nam trzecią bramkę, zdobytą przez Miłosza, po pięknym, długim rajdzie Ptaszka i idealnym wyłożeniu przez niego piłki na trzeci metr przed bramką rywali.