LIDER WINTERCUP 2018 rocznik 2009

Relacja z turnieju LIDER WINTERCUP 2018 dla rocznika 2009

Dnia 28.01. 2018r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Zalasewie odbył się turniej piłki nożnej dla zawodników rocznika 2009 i młodsi. Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Lider Swarzędz.

W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Drużyny grały systemem „każdy z każdym". Mecze(28!) były rozgrywane równocześnie na 3 boiskach. Rozgrywki wywołały wiele emocji i . Ambitna postawa młodych zawodników oraz Ich zaangażowanie spowodowało, że mecze były bardzo interesujące . Obfitowały w piękne akcje indywidualne i przepiękne gole. Turniej przysporzył uczestnikom oraz kibicom(gościliśmy około 150 kibiców) wiele radości i satysfakcji.

Na zakończenie turnieju Wszyscy zawodnicy (ponad 90 chłopców i 2 dziewczyny) zostali udekorowani medalami i otrzymali prezenty, które wręczał burmistrz Swarzędza Pan Tomasz Zwoliński. Pan burmistrz uświetnił swoją obecnością turniej, a podczas zakończenia pogratulował młodym zawodnikom ambicji, umiejętności oraz życzył wiele sukcesów sportowych.

Ogromne podziękowania należą się Rodzicom zawodników Lidera Swarzędz rocznika 2009, którzy przygotowali nagrody, upominki i pomogli w organizacji turnieju.

Słowa podziękowania kierujemy do firmy „Piórex" ze Swarzędza. Jej wsparcie finansowe pozwoliło na realizację turnieju oraz sprawienie wiele radości młodym adeptom piłki nożnej.

Relację z turnieju możemy obejrzeć także w swarzędzkiej telewizji STK: