Mecze kontrolne 3-4.03

Seniorzy:

Lider Swarzędz – Luboński KS 7:0

Przy ładnej ale zarazem i mroźnej pogodzie w sobotnie popołudnie spotkały się zespoły z Swarzędza i Lubonia. Luboński KS jest rywalem z klasy wyższej tzn "okręgówki" czyli z ligi w której drużyna gospodarzy chce grać w przyszłym sezonie. Lider był zdecydowanie zespołem lepszym i bardziej poukładanym. Stworzył sobie wiele sytuacji i widać, że gra zespołu się zazębia. Jest to dobrym prognostykiem na rundę wiosenną. Brawa należą się całej drużynie oraz trenerowi. Dziękujemy kibicom za przybycie.

Bramki: M.Korcz,J.Drobnik po 2 F.Siejak, P.Stępniak, H.Maćkowiak po 1

Skład: K.Konieczny- M.Korcz, N.Jakołcewicz, K.Adamczak, K.Jędraszyk- J.Maćkowiak, F.Siejak, M.Tayachi, H.Maćkowiak,- P.Stępniak, M.Szymkowiak rezerwowi: J.Drobnik, D.Przybylak, F.Kapustka, G.Stępień, B.Marzec

Juniorzy B1:

Lider Swarzędz- Piast Kobylnica A1 5:2

Derbowy pojedynek ze starszym rocznikowo zespołem Piasta okazał się ciekawym widowiskiem i zakończył dość pewną wygraną Lidera. Bramki dla zwycięskiej druzyny zdobyli K. Magdziński 2, T. Gościński, K. Szkutnik i R. Kowalski.

Tak oto mecz ocenił trener Juniorów Młodszych Lidera Paweł Chęciński:

„ Bardzo dobry występ naszych zawodników w dzisiejszym sparingu. Dobra gra w obronie, szczególnie w pojedynkach jeden na jeden. W ataku pomysłowo i skutecznie. Dobra realizacja założeń taktycznych. Biorąc pod uwagę, że graliśmy z juniorami starszymi trzeba ocenić dzisiejszy mecz jako bardzo dobry."

Trampkarze C1:

SPN Szamotuły – Lider Swarzędz 5:0 (2:0)

Po serii dobrych występów Trampkarzy Starszych Lidera wyjazdowy mecz z Szamotułami zakończył się gładką wygraną gospodarzy. Wysoki wynik, który może zmrozić, ale zimny prysznic może się przydać. Mecz rozegrany przy -10 stopni , a warunki wyraźnie nie odpowiadały naszym zawodnikom. Trzeba to przyjąć na chłodno i zmazać plamę w kolejnych meczach, a kolejnymi rywalami będą SKP Cieni Zaborny i Juniorzy Mieszka Gniezno.

Autor : antojad