Podsumowanie tygodnia 01.10.17

Seniorzy: Lider Swarzędz – Czarni Czerniejewo 3:7 (2:2)

Mecz z jednym z faworytów rozgrywek był wyrównany tylko do przerwy, kiedy to w odpowiedzi na dwie bramki gości dwoma trafieniami zrewanżował się Adrian Małek. Sytuacja zmieniła się w 52 minucie, kiedy to Kamil Jędraszyk otrzymał drugą żółta i w konsekwencji czerwoną kartkę. Zdołaliśmy jeszcze odpowiedzieć trzecim golem po strzale samobójczym, ale przez ostatnie pół godziny Czarni strzelają cztery bramki wykorzystując bez skrupułów przewagę jednego zawodnika.

Junior B1: Lider Swarzędz – Lechita Kłecko 10:0 (4:0)

W meczu z outsiderem rozgrywek byliśmy zdecydowanym faworytem, ale goście skutecznie się bronili aż do 25 minuty. Wreszcie posypał się grad bramek a autorami byli Magdziński 4, Józiak, Wojciński Krakowski, Giżycki, Brylewski oraz bramka samobójcza. Tym samy po pierwszej rundzie rozgrywek zajmujemy 3 miejsce w tabeli z dorobkiem 10 punktów i szansami na uplasowanie się w czołowej dwójce końcowej tabeli.

Trampkarze C1: Lider Swarzędz – Canarinhos Skórzewo 2:2 (1:1)

Trampkarze w minionym tygodniu rozegrali dwumecz z zespołem ze Skórzewa. Najpierw zaległy mecz w Zalasewie, który zakończył się remisem 2:2. Trudny mecz , przez większość spotkania to goście dyktują warunki, nie brakuje ostrych starć. Po raz kolejny potwierdza się , że warto grać do końca. Wynik otwiera Janek Książkiewicz w 18 minucie, potem dwa gole strzelają rywale. Wyrównanie pada w ostatniej minucie meczu po strzale naszego bramkarza Wiktora Jóźwiaka, który włączył ise do akcji ofensywnej.

Trampkarze Starsi : Canarinhos Skórzewo - Lider Swarzędz 1:2 (0:1)

Rewanż na boisku w Skórzewie przynosi nam trzy punkty, na które trzeba było mocno zapracować. Obejmujemy prowadzenie w 34 minucie po strzale Wiktora Przebieracza. Po przerwie wyrównanie i nasza odpowiedź w 48 minucie – piękna podcinka w wykonaniu Janka Książkiewicza. Do końca spotkania nie brakuje emocji gdyż min. 5 minutową karę za faul otrzymuje Fornalkiewicz. Grając w osłabieniu uniknęliśmy jednak utraty gola i nasze zwycięstwo z tym trudnym dla nas przeciwnikiem stało się faktem.

Młodziki D1 2005: Lider Swarzędz – Canarinhos Skórzewo – przełożony na 11.10

Młodziki D2 2006: SKS 13 Poznań - Lider Swarzędz 4:0 (3:0)

W spotkaniu z adeptami futbolu poznańskiej trzynastki nie mieliśmy zbyt wiele do powiedzenia, a wynik rozstrzygnął się w zasadzie już do przerwy.

Orlik E1 2007: Piast Kobylnica -Lider Swarzędz 4:3 (1:2)

Derbowy pojedynek niezwykle zacięty i do przerwy to Lider jest górą, niestety w drugiej połowie role się odwracają i gospodarze w Gruszczynie cieszą się z wiktorii. Bramki dla Lidera zdobyli Maksym Makuszewski 2 i Adam Wojciak.

Orlik E2 2008: WAP Luboń - Lider Swarzędz – nie odbył się

Ze względu na brak opieki medycznej mecz ligowy się nie odbył. Za to chłopcy zagrali sparing, w którym Lider pokonał gospodarzy 7:2 prezentując dobre umiejętności na tle rywali. Wynik meczyu zostanie prawdopodobnie zweryfikowany jako walkower na korzyść Lidera.

Zapowiedź kolejki 30.09/01.10.17r.

Mecze domowe:

Młodzik D2: Lider Sparta Oborniki 7.10 godz. 12:00 (boisko Zalasewo ul. Kórnicka)

Trampkarz C1: Lider – Jarota Jarocin 8.10 godz. 10:00 (boisko Zalasewo ul. Kórnicka)

Junior B1: Lider – Mieszko Gniezno 8.10 godz. 12:30 (boisko Zalasewo ul. Kórnicka)

Orlik E1: Lider – Wiara Lecha Poznań 7.10 godz. 10:00 (boisko SP Zalasewo ul. Heweliusza)

Żaki F2 : turniej na boisku SP Zalasewo ul. Heweliusza 7.10 w godz. od 12:00-14:30