Podsumowanie tygodnia 03.09.17

Seniorzy: Lider Swarzędz – Lechita Kłecko 3:1

Starcie z beniaminkiem A klasy zwycięskie dla Lidera, ale okazja do rewanżu już 6 września w Kłecku w meczu Pucharu Polski, miejmy nadzieję także zwycięska dla naszych seniorów. Goście nieoczekiwanie obejmują prowadzenie, ale zespół potrafił się skoncentrować i z nawiązką odrobić straty pokazując wolę walki, dzięki czemu trzy punkty zostały w Swarzędzu. Bramki zdobyli M. Zbierski i A. Małek 2.

Juniorzy Młodsi : Lider Swarzędz – Polonia Środa Wlkp. 3:2 (2:1)

Zdecydowana przewaga gospodarzy nie przełożyła się na wynik gdyż zabrakło skuteczności w klarownych sytuacjach podbramkowych. Na szczęście zdobywamy jedną bramkę więcej i możemy cieszyć się z premierowej wygranej nowego zespołu Juniorów. Bramki strzelali K. Magdziński, R. Kowalski (rzut karny) i J. Brylewski.

Trampkarze Starsi : UKS Śrem - Lider Swarzędz 1:4 (1:0)

Gospodarzom starczyło animuszu na pierwszą połowę, co udokumentowali jednym golem. W drugiej połowie rozkręcamy się z minuty na minutę. Najpierw wyrównuje Fornalkiewicz, a ostatnie 10 minut to istne oblężenie śremskiej bramki czego efektem gole Staszyńskiego, Vogla i Książkiewicza.

Trampkarze Starsi (środa 30.08) : Lider Swarzędz – Warta Poznań 2:3 (1:2)

W meczu rozegranym w środku zeszłego tygodnia mieliśmy do czynienia ze starciem gigantów czyli dwóch ekip będących faworytami rozgrywek ligi wojewódzkiej. Tym razem zwycięsko wyszli z pojedynku „Warciarze" mimo , że Lider dzielnie stawiał czoła. Obie bramki dla gospodarzy zdobył Olek Rybarczyk

Młodziki D2 2006: Lider Swarzędz – Koziołek Poznań 10:2 (4:1)

Zdecydowana wygrana naszych młodzików efektem meczu do jednej bramki. Gole dla podopiecznych trenera Arka Pieseckiego zdobywali: Zachary Greinert Czekalski 4, Bartek Socha 2, Mateusz Adamczyk 2, Oskar Mazurkiewicz i Wiktor Sęba.

Orliki E1 2007: Wiara Lecha Poznań – Lider Swarzędz 1:9 (0:4)

Tropem rok starszych kolegów podążyli orlicy starsi wygrywając na wyjeździe z Wiarą Lecha aż 9:1. Łupem bramkowym podzielili się Maksym Makuszewski 3, Szymon Nowak 2, Mateusz Korbik 2, Adam Wojciak i Szymon Karwatka.