Podsumowanie tygodnia 04.06.17

Seniorzy: STELLA Luboń - LIDER Swarzędz 4:3 (2:3)

Wyrównany mecz drużyn walczących o 4-5 miejsce w tabeli końcowej ,niestety ze słabszą końcówką w wykonaniu Lidera. Do przerwy gra układała się po naszej myśli gdyż dwa razy odpowiedzieliśmy na gole gospodarzy a w 30 minucie objęliśmy prowadzenie. Dla Lidera trafiali Damian Potocki oraz dwukrotnie niezawodny Adrian Małek. W drugiej połowie długi czas zanosiło się, że wynik nie ulegnie zmianie, jednak trzy minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Stella zaskoczyła naszych obrońców. Niemal zaraz po wznowieniu gry w kolejnej akcji gospodarze trafili ponownie i trzy oczka zostały w Luboniu.

Juniorzy Starsi: LIDER Swarzędz – PRZEMYSŁAW Poznań 0:18

Wynik mówi sam za siebie, nic dodać nic ująć.

Trampkarz Starszy (2002): AP REISSA Luboń - LIDER Swarzędz 3:1(0:1)

Bardzo dobra pierwsza połowa w wykonaniu podopiecznych trenera Pawła Chęcińskiego rozpoczęła się od gola Michała Miazka już w 4 minucie meczu po fantastycznym indywidualnym rajdzie między obrońcami. Kontrolowaliśmy grę i nic nie zapowiadało koszmarnej drugiej połowy. Niewykorzystane idealne sytuacje bramkowe i dwa błędy sędziego , który dyktuje niesłusznie karnego oraz uznaje bramkę ze spalonego sprawiają, że musimy gonić wynik. Brak zimnej krwi pod bramką rywali powoduje, że musimy obejść się smakiem.

Trampkarz Młodszy (2003): LIDER Swarzędz – KOZIOŁEK Poznań 4:1 (3:1)

Nie ustajemy w walce o mistrzostwo Wielkopolski i nadal mamy tyle samo punktów co Warta i Lech. Chłopcy dali pokaz umiejętności wykorzystywania stałych fragmentów gry, z których padły aż trzy gole. Dla Lidera strzelali w tym meczu Jan Książkiewicz (10 min.), Dominik Zaborniak (28 min.), Denis Jeske (33 min.) i Wiktor Przebieracz (41 min.) Już za tydzień kluczowy dla układu końcowego tabeli mecz z Wartą Poznań.

Orlik Starszy (2006): LIDER Swarzędz TRZYNASTKA Poznań 8:3 (2:1)

Zawsze cenne jest zwycięstwo z zespołem ze słynnej piłkarskiej 13-tki, nawet jak nie są to zawodnicy Lecha. Po przerwie nasi orlicy całkowicie zdominowali rywala strzelając aż sześć goli. Autorami bramek byli Mateusz Adamczyk 5, Oskar Mazurkiewicz, Wiktor Sęba i Mateusz Wolak.

Orlik Młodszy (2007): LIDER Swarzędz – MKS Trzemeszno 4:4 (2:1)

Głośny doping licznie zgromadzonych rodziców i rodzeństwa poprowadził podopiecznych trenera Piaseckiego do remisu z silnym zespołem ze wschodniej Wielkopolski. Do przerwy prowadzimy po golach Maksyma Makuszewskiego i Szymona Nowaka. W drogiej połowie strzela ponownie Szymon oraz Wincenty Falkowski, niestety goście na każdą bramkę Lidera odpowiadają swoim trafieniem.

Zapowiedź kolejki 10-11.06.

Szczególnie gorąco zapowiada się sobotni poranek w Zalasewie. Najpierw Lider 2003 zagra w Wartą Poznań, a stawką meczu jest medal mistrzostw Wielkopolski i awans do ogólnopolskich rozgrywek centralnych. W samo południe Lider 2005 zagra z bezpośrednim rywalem w walce o awans do II ligi.

Mecze domowe:

Trampkarz 2003: LIDER – Warta Poznań 10.06. godz. 10:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Młodzik 2005: LIDER – Warta Międzychód 10.06. godz. 12:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Senior : LIDER – Kłos II Zaniemyśl 10.06. godz. 16:00 (Boisko SCSiR Swarzędz)

Trampkarz 2002: LIDER – Przemysław Poznań 11.06. godz. 12:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Mecze wyjazdowe:

Junior: Polonia Leszno - LIDER 10.06. godz. 11:00

Orlik 2006: Orlik Poznań - LIDER 10.06. godz. 13:00 (orlik SP51 Poznań os.Lecha)

Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Autor : antojad