Podsumowanie tygodnia 09.10.16

Senior A-klasa: Clescevia Kleszczewo - Lider Swarzędz 2:5 (0:1)

Zespół wraca na zwycięskie tory pewnie pokonując Clescevię w Kleszczewie 5:2. W 16 minucie prowadzenia dla Lidera uzyskał Mateusz Korcz, a pozostałe bramki padają po przerwie. Dla Lidera strzelają Filip Siejak (48 i 71 min.) , ponownie Mateusz Korcz (56 min.) oraz Daniel Dudziński (86 min.).

Junior Starszy : Unia Swarzędz - Lider Swarzędz - przełożony

Derbowy mecz w Wojewódzkiej Lidze Juniorów Starszych został przełożony na 19 października godz. 15:00.

Trampkarz Starszy C1 (2002) : Koziołek Poznań - Lider Swarzędz 2:5 (0:3)

Pierwsze trzy punktu Trampkarzy Starszych Lidera w I lidze zostały zdobyte w pełni zasłużenie. Szczególnie w pierwszej połowie zdecydowana dominacja Lidera potwierdzona golami Jakuba Andrzejczaka (8 min.) oraz Macieja Lemańskiego (14 i 25 min.). Druga połowa bardziej wyrównana, ale Maciej Lemański nie pozostawia złudzeń komu należy się wygrana strzelając kolejne gole w 54 min. (rzut karny) i 62 min.

Trampkarz Młodszy C2 (2003) : Lider Swarzędz – AP Reissa Poznań - przełożony

Mecz zostanie rozegrany w innym terminie ze względu na zły stan murawy spowodowany ciągłymi opadami.

Orlik Młodszy E2 (2007): MKS Trzemeszno - Lider Swarzędz 5:2 (3:0)

Chłopcy nadal szukają pierwszych punktów w lidze. Z postawy szczególnie w drugiej połowie meczu możemy być jednak zadowoleni, gdyż graliśmy o wiele lepiej z tym przeciwnikiem niż w pierwszym starciu w Zalasewie. Bramki strzelili Mateusz Korbik i Szymon Karwatka.

Zapowiedź kolejki 15-16.10.2016r.

W kolejny weekend czekają nas ponownie zmagania na piłkarskich arenach w wykonaniu UKS Lider Swarzędz. Mecze w Zalasewie przy ul Kórnickiej:

Senior A klasa: Lider – Zawisza Dolsk 15.10. godz. 15:00

Junior Starszy: Lider – Tarnovia Tarnowo Podgórne 16.10. godz. 11:00

Trampkarz Starszy: Lider – Kłos Budzyń 16.10 godz. 14:30 w