Podsumowanie tygodnia 16.04.17

Seniorzy: LIDER Swarzędz – AVIA Kamionki 2:2

W Wielką Sobotę na boisku w Swarzędzu zmierzyły się dwa najbardziej bramkostrzelne zespoły poznańskiej A klasy grupa 1, więc kibice spodziewali się bramek i się nie zawiedli. Lider zremisował 2:2 z mającą spore szanse na awans do klasy okręgowej Avią Kamionki. Mecz mógł się podobać, a nam udało się urwać punkt faworytom.

Juniorzy Starsi: KOTWICA Kórnik - LIDER Swarzędz 13:1 (4:0)

Kolejna wysoka porażka, ale tym razem udało nam się strzelić chociaż honorowego gola. W drugiej połowie prowadziliśmy dość otwartą grę co zaowocowało kilkoma dobrymi sytuacjami podbramkowymi. Wykorzystaliśmy jedną gdy podanie Mikołaja Łabuszyńskiego na gola zamienił Adrian Ignatowicz. Niestety w ostatnich dziesięciu minutach tracimy aż pięć bramek.

Młodzik Młodszy (2005): WARTA Śrem - LIDER Swarzędz 1:3 (0:2)

Pierwsza połowa rozegrana wręcz koncertowo przez podopiecznych trenera Łukasza Kubzdyla, przewaga udokumentowana dwoma trafieniami w wykonaniu Janka Maczepy i Jakuba Michalskiego. Gospodarze nie dają za wygraną i zaczynamy grać trochę chaotycznie niemniej to my podwyższamy wynik na początku drugiej części po strzale Igora Banaszaka. Śremian stać tylko na honorowego gola kilka minut przed końcem, wcześniejsze sytuacje bramkowe marnują, a nasz bramkarz pokazuje, że zna się na swoim fachu.

Zapowiedź kolejki 22-23.04.

Mecze domowe:

Trampkarz 2003: LIDER – Suchary Suchy Las 22.04. godz. 10:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Orlik 2006: LIDER – Kotwica Kórnik 22.04. godz. 12:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Orlik 2007: LIDER – Junior II Koziegłowy 22.04. godz. 10:00 (Zalasewo ul. Heweliusza)

Mecze wyjazdowe:

Senior : Polonia Poznań - LIDER 22.04. godz. 16:00 (Poznań ul. Harcerska)

Junior : Helios Czempiń – LIDER 23.04. godz. 11:00 (Czempiń)

Trampkarz 2002: Warta Poznań – LIDER 22.04. godz. 10:00 (Poznań ul. Droga Dębińska)

Żaki 2008/09: turniej w Luboniu ul. Dojazdowa – 22.04. w godz. 11:00-13:30

Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!