Podsumowanie tygodnia 22.04.18

Seniorzy

Mecz w roli gospodarza rozegraliśmy tym razem na boisku w Gruszczynie i nasza dominacja była bezdyskusyjna. Byliśmy zdecydowanie lepsi od Kłosa , a cieszy szczególnie fakt, że rozwiązał się worek z bramkami. Wyrównaliśmy swój rekord strzelecki w historii naszych występów ligowych w gronie seniorskich zespołów.

Lider – Kłos II Zaniemyśl 9:1 (3:0) Bramki: A. Małek 3, M. Szymkowiak 3, Jakołcewicz, Potocki, Stępniak.

Juniorzy B1

Juniorzy zagrali na trudnym terenie w Baranowie z faworytem rozgrywek zespołem AP Reissa. Do przerwy dzielnie stawili im czoła tracąc jednego gola. W drugiej połowie zagrali otwartą piłkę starając się zmienić niekorzystny wynik, co niestety skrzętnie wykorzystali rywale boleśnie kontrując nasz zespół. Nam udało się uzyskać honorowe trafienie po strzale obchodzącego w dniu meczu swoje 17 urodziny naszego kapitana Olka.

AP Reissa Poznań – Lider 7:1 (1:0) Bramka: A. Krakowski;

Trampkarze C1

Trampkarze z tarczą wracają z boiska odwiecznego rywala ze Śremu. Do przerwy lepsi gospodarze, ale to Lider dokumentuje swoje zwycięstwo trzema trafieniami w drugiej połowie meczu. Szczególnie piękny jest gol Fornala zdobyty bezpośrednio z rzutu wolnego podyktowanego po zagraniu ręką.

UKS Śrem - Lider 2:3 (1:0) Bramki: Fornalkiewicz, Lewandowski, Koralewski;

Młodziki D1

Cenny punkt w meczu z niepokonanym liderem rozgrywek, któremu tylko Lider potrafi stawić czoła. Rywale z Konina remisują z nami po raz drugi, a pozostałe mecze ligowe do tej pory zdecydowanie wygrali. Pierwsza połowa to bardzo dobra gra w defensywie naszych chłopców, w drugiej zmiennicy także dają radę mimo coraz większej przewagi koninian. Tracimy bramkę po stałym fragmencie gry na 5 min przed końcem, ale reagujemy bardzo dobrze i szybko odrabiamy straty.

Lider – AP Reissa Konin 1:1 (0:0) Bramka: Piotr Malinowski;

Młodziki D2

Wyprawa do Tarnowa Podgórnego zakończyła się porażką i nie jest to niespodzianka , gdyż to gospodarze byli faworytem meczu.

Tarnovia T. Podgórne – Lider 4:0 (1:0)

Orliki E1

W kolejnym meczu z udziałem naszych orlików starszych pada 8 goli, niestety tym razem więcej strzela rywal. Zaczynamy mecz dobrze ale nie udaje nam się pokonać rosłego bramkarza Avii, niestety goście są skuteczni. Nasi chłopcy odzyskali werwę przy stanie 0:3 i udało im się zdobyć 2 kontaktowe gole. Emocje sięgają zenitu gdy najpierw goście podwyższają a chwilę potem Lider znowu łapie kontakt. Mimo szansy na remis z naszej strony, niestety to rywale stawiają kropkę nad „i".

Lider – Avia II Kamionki 3:5 (0:2) Bramki: Szymon Karwatka, Maksym Makuszewski, Łukasz Brzoza;

Orliki E2

Podopieczni trenera Chęcińskiego do przerwy dzielnie stawiali czoła faworyzowanym gospodarzom. Niestety w drugiej połowie mimo objęcia prowadzenia nie starczyło sił i determinacji żeby odnieść zwycięstwo.

Sokół Pniewy - Lider 6:2 (1:1) Bramki: Kamil Banaszak 2;

Żaki F2

Tym razem to my gościliśmy rywali na turnieju w Zalasewie i nie byliśmy zbyt gościnni, gdyż nie pozwoliliśmy nikomu strzelić nam choćby jednego gola. Po jednym remisie i dwóch wygranych prowadzimy w tabeli na półmetku rozgrywek. Tak trzymać.

Lider – Orlik Mosina 0:0, Lider – UKS Śrem 2:0, Lider – Koziołek Poznań 3:0

Zapraszamy na mecze:

28.04 godz. 10:00 Trampkarz C1– Lider – Warta Poznań (Zalasewo ul. Kórnicka)

28.04 godz. 15:30 Młodzik D2– Lider – Trzynastka Poznań (Zalasewo ul. Kórnicka)

29.04 godz. 09:30 Orlik E2 – Lider – WAP Luboń (Zalasewo ul. Kórnicka)

29.04 godz. 12:00 Junior B1 – Lider – Korona Zakrzewo (Swarzędz ul. Św. Marcin)

01.05 godz. 12:00 Seniorzy – Lider – Phytopharm Klęka (Swarzędz ul. Św. Marcin)

05.05 godz. 10:00 Orlik E1 – Lider – Przemysław Poznań (Zalasewo ul. Heweliusza)

06.05 godz. 16:00 Junior B1 – Lider – Tarnovia T. Podgórne (Zalasewo ul. Kórnicka)

Pozostałem mecze nasze zespoły rozgrywają na wyjazdach. Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Tekst : antojad