Podsumowanie tygodnia 22.10.17

Seniorzy: Pogoń Książ - Lider Swarzędz 2:1 (0:0)

Spory niedosyt po kolejnym meczu seniorów, gdyż z niżej notowanym rywalem zagraliśmy poniżej oczekiwań. Zapewne wpływa na wynik meczu miało skandaliczne zachowanie miejscowych kibiców oraz brutalna gra gospodarzy, którzy wręcz polowali na naszych młodych zawodników. Doszło też do gróźb , ordynarnych wyzwisk ze strony zawodników gospodarzy i naruszenia nietykalności sędziego, mecz był przerywany, także nie wiadomo jaka będzie decyzja WZPN. W każdym razie na boisku 1:2 , bramkę tracimy w ostatnich sekundach meczu, a gola dla Lidera strzela Mateusz Zbierski.

Juniorzy B1: Polonia Środa Wlkp. - Lider Swarzędz 2:1 (2:0)

Mecz rozgrywany w rzęsistej ulewie, na zalanym wodą dziurawym boisku. Do takich warunków szybciej zaadaptowali się gospodarze i po pierwszej połowie prowadzili dwoma golami. Druga to niemal całkowita dominacja Lidera, który nie potrafi udokumentować przewagi bramkami. Nie strzelamy nawet w tak doskonałej okazji jak rzut karny , jedyne trafienie notując na 2 minuty przed końcem po pięknym uderzeniu w okienko Tomka Gościńskiego. Na odrobienie strat nie starcza czasu.

Trampkarze C1: Lider Swarzędz – UKS Śrem 3:2 (2:1)

Kolejny raz zespół trampkarzy z trudem podołał roli faworyta, a jednak pełna pula została w Swarzędzu. Szybko obejmujemy prowadzenie po golu Olka Rybarczyka w 2 minucie. Ten sam zawodnik podwyższa po podaniu Janka Książkiewicza w 29 minucie. Potem do głosu dochodzą rywale strzelając kontaktową bramkę. Druga połowa zaczyna się dla nas dobrze bramką Janka w 5 minucie, a kończy remisem po golu śremian. W efekcie niezwykle udaną jesień przed własną publicznością kończymy zwycięstwem.

Młodziki D1 : Warta II Poznań - Lider Swarzędz 1:0 (0:0)

Nieznaczna porażka z „zielonymi" po wyrównanym meczu i stracie bramki po stałym fragmencie gry. W ostatniej akcji meczu mogliśmy wyrównać, ale zabrakło zimnej krwi naszym napastnikom. Po raz kolejny należy pochwalić naszą defensywę na czele z bramkarzem, gdyż w ośmiu rozegranych meczach straciliśmy zaledwie 7 bramek.

Młodziki D2 2006: Lider Swarzędz – Lipno Stęszew 4:3 (1:1)

Ważne punkty podopiecznym trenera Arka Piaseckiego pozwalają miejmy nadzieję na dobre zadomowić się w środku tabeli II ligi. Bramki dla młodzików młodszych padają po trafieniach Bartka Sochy, Dawida Białasa i Zacharego Greinert Czekalskiego oraz strzale samobójczym.

Orlik E1 2007: Lider Swarzędz – Stoper Poznań 15:5 (7:3)

Kolejne wysokie zwycięstwo orlików sprawiło, że kibice nie mogli na tym meczu się nudzić. Łupem bramkowym podzielili się: Szymon Karwatka 3, Bartek Pakuła 2, Szymon Nowak 2, Tomek Kaźmierczak 2, Adam Wojciak 1, Bartek Szurek 1, Filip Sobkowiak 1 i Mateusz Korbik 1.

Orlik E2 2008: Kotwica Kórnik - Lider Swarzędz 3:6 (2:2)

Kolejne udane spotkanie podopiecznych trenera Pawła Chęcińskiego. Lider ma w tym meczu znaczną przewagę , stwarza wiele dogodnych sytuacji do zdobycia bramek z czego wykorzystuje sześć. Rywale swoje bramki strzelają po kontratakach, gdyż to my prowadzimy grę przez cały mecz. Bramki dla Lidera strzelają Patryk Tyszkiewicz 3, Adam Ciszak, Jakub Jasiński i Maciej Schieche po 1. Zespół robi stałe postępy i coraz lepiej prezentuje się na boisku.

Żaki F1 2009: turniej w Zalasewie

Na zakończenie rozgrywek jesiennych nasze Żaki gościły rywali na orliku przy SP Zalasewo. Mecze były bardzo wyrównane i emocjonujące. Żaki Lidera zakończyły rozgrywki jesienne na drugim miejscu w tabeli ze stratą zaledwie 1 punktu do Wełnianki Kiszkowo. Którą dziś udało się pokonać na boisku. Wyniki meczy: Lider – LPFA Gniezno 1:1 (1:0), Lider – MKS Trzemeszno 0:0, Lider – Wełnianka Kiszkowo 2:1 (1:1). Bramki strzelali: Mikołaj Małecki 2 i Mikołaj Karpiński 1.

Zapowiedź kolejki 28/29.10.17r.

Mecze domowe:

Orlik E2: Lider – Warta Sieraków 27.10 godz. 18:30 (orlik SP Zalasewo ul. Heweliusza)

Młodzik D1: Lider – Warta Międzychód 28.10 godz. 10:00 (boisko Zalasewo Ul. Kórnicka)

Junior B1: Lider – Zjednoczeni Trzemeszno 28.10 godz. 15:00 (boisko SCSiR Swarzędz ul. Św . Marcin)

Senior: Lider – Piast Łubowo 28.10 godz. 17:00 (boisko SCSiR Swarzędz ul. Św . Marcin)

Żaki F2: turniej w Zalasewie 28.10 godz. 12:00-14:30 (orlik SP Zalasewo ul. Heweliusza)

Mecze wyjazdowe:

Młodzik D2: Mieszko Gniezno -Lider 25.10 godz. 18:30

Trampkarz C1: Polonia Środa - Lider – UKS Śrem 28.10 godz. 10:00

Orlik E1: Lotnik Poznań - Lider - Stoper Poznań 28.10 godz. 10:20 (orlik Poznań os. Piastowskie)

Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Autor : antojad