Podsumowanie tygodnia 27.05.18

Seniorzy podejmowali niewygodnego dla siebie przeciwnika czyli Pogoń Książ Wlkp., która zawsze sprawiała nam kłopoty. Tym razem podopieczni trenera Macieja Rybickiego tylko do przerwy mieli małe trudności co potwierdzał wynik 1:2. Druga połowa była jednak niemal perfekcyjna i zakończyło się pewną wygraną 6:2. Juniorzy podejmowali w Zalasewie wyjątkowo słaby tej wiosny zespół Mieszko Gniezno i nie mieli problemu z wygraną 5:1. Bezpośrednią walkę o podium ligi wojewódzkiej stoczyli w Gostyniu z Kanią nasi Trampkarze i mecz nie przyniósł rostrzygnięcia kończąc się remisem 2:2. Młodsze zespoły nie zaliczą minionego weekendu do udanych gdyż ich mecze kończyły się remisami lub porażkami.

Oto komplet wyników z ostatniego tygodnia:

Seniorzy

Lider – Pogoń Książ Wlkp. 6:2 (1:2) Bramki: M. Szymkowiak 43 min., J. Maćkowiak 48 i 56 min., A. Małek 68 i 74 min., M. Zbierski 85 min.

Juniorzy B1

Lider – Mieszko Gniezno 5:1 (2:1) Bramki: K. Magdziński 9, 11 i 68 min., T. Gościński 45 i 62 min.

Trampkarze C1

Kania Gostyń -Lider 2:2 (0:0) Bramki: J. Staszyński , K. Vogel

Młodziki D1

Lider – Warta II Poznań 0:0

Młodziki D2

Lipno Stęszew - Lider 2:2 (1:1) Bramki: M. Kostrzewa 21 min., D. Białas 46 min.

Orliki E1

Avia II Kamionki - Lider 3:3 (1:2) Bramki: Sz. Nowak 7 min., W. Falkowski 20 min., Sz. Karwatka 38 min.

Orliki E2

Lider – Kotwica Kórnik 5:6 (2:3) Bramki: B. Kolanowski 7 min., J. Jasiński 13 min., P. Tyszkiewicz 27 min., A. Ciszak 45 min., M. Schieche 48 min.

Żaki F1

Lider – Nielba 1:2, Lider – Talent Poznań 2:3, Lider – Piast II Kobylnica 2:1

Żaki rocznika 2009 zakończyły rozgrywki w swojej grupie II Ligi na 2 miejscu w tabeli.

Żaki F2

Lider – Orlik Mosina 1:0, Lider – UKS Śrem 0:3, Lider – Koziołek Poznań 0:1

Żaki rocznika 2010 zakończyły rozgrywki w swojej grupie III Ligi na 2 miejscu w tabeli. Do zwycięskiego UKS Śrem zabrakło 1 punktu, czyli konkretnie wygranej z najsłabszym w stawce Koziołkiem.

Zapraszamy na mecze:

30.05 godz. 17:00 Młodzik D2: Lider – Mieszko Gniezno (Zalasewo ul. Kórnicka)

30.05 godz. 18:30 Orlim E1: Lider – Sokół Calcio Mieścisko (Zalasewo ul. Heweliusza)

31.05 godz. 10:00 Trampkarz C1: Lider – UKS Śrem (Zalasewo ul. Kórnicka)

31.05 godz. 12:30 Junior B1: Lider – AP Reissa Poznań (Zalasewo ul. Kórnicka)

Pozostałem mecze nasze zespoły rozgrywają na wyjazdach. Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Tekst : antojad