Podsumowanie tygodnia 28.05.17

Seniorzy: LIDER Swarzędz – WARTA II Śrem 7:4 (3:1)

Po raz kolejny nasz zespół poniosła młodzieńcza fantazja, strzelamy mnóstwo bramek, ale w obronie nie stanowimy monolitu. Pierwsze dwa gole po cudownych asystach Adriana Małka strzelają Jakub Drobnik i Mateusz Szymkowiak. Trzeci gol po popisowej indywidualnej akcji Dawida Kosturskiego. Przed przerwą goście łapią kontakt, ale zaraz po przerwie strzelamy dwa gole – Mateusz Korcz i Adrian Małek. Folgujemy w defensywie i mamy wymianę ciosów , z naszej strony skuteczni są Bartosz Marzec i ponownie Mateusz Szymkowiak. Po wygranej zachowujemy szanse na czwarte miejsce na koniec rozgrywek.

Juniorzy Starsi: FA Szamotuły - LIDER Swarzędz 22:0

Lider rozgrywek ligi wojewódzkiej boleśnie rozjechał w Szamotułach Lidera Swarzędz. Rywale są na najlepszej drodze do meczu barażowego o awans do ogólnopolskiej ligi centralnej.

Trampkarz Starszy (2002): LIDER Swarzędz – BŁĘKITNI Owińska 0:2 (0:0)

Niespodziewana porażka trampkarzy z jednym ze słabszych zespołów w lidze. Goście atutom czysto piłkarskim przeciwstawili agresywną grę na pograniczu faul i to wystarczyło do odniesienia zwycięstwa. Sędzia kompletnie nie panował nad tym co się dzieje na boisku, także zamiast piłki nożnej mieliśmy pokaz sztuk walki. Goście wyszli na tym lepiej gdyż w ostatnich minutach strzelili zwycięskie gole, a u nas powiększyło się grono kontuzjowanych zawodników.

Trampkarz Młodszy (2003): UKS Śrem - LIDER Swarzędz 1:2 (1:1)

Chłopcy z rocznika 2003 nie składają broni w walce o mistrzostwo Wielkopolski i awans do Centralnej Ligi Trampkarzy w sezonie 2017/18. Wygrana na trudnym terenie w Śremie to efekt gry do końca, zwycięską bramkę strzela w doliczonym czasie gry Jan Książkiewicz. Wcześniej gola na wyrównanie trafia Wiktor Przebieracz także w doliczonych minutach pierwszej połowy. Gratulujemy determinacji!

Młodzik Młodszy (2005): LIDER Swarzędz – WARTA Śrem 3:0

Kolejna potyczka w tym tygodniu z rywalami ze Śremu i kolejne zwycięstwo Lidera. Tym razem gładko 3:0 wygrywają podopieczni trenera Łukasza Kubzdyla. Bramki strzelają Malinowski, Michalski i Fidor.

Orlik Starszy (2006): KOTWICA Kórnik - LIDER Swarzędz 3:1 (1:0)

Mimo ambitnej walki trzy punkty zostają w Kórniku. Honorowe trafienie zalicza Mateusz Adamczyk.

Orlik Młodszy (2007): KAROLINKA Koziegłowy - LIDER Swarzędz 3:10 (2:2)

Lider jest wyraźnie lepszy w tym meczu, ale do przerwy gospodarze dzielnie stawiają czoła naszym orlikom. Łupem bramkowym dzielą się niemal wszyscy zawodnicy Lidera: Maksym Makuszewski 2, Bartek Pakuła 2, Szymon Nowak 2, Tomek Kaźmierczak 1, Bartek Szurek 1, Kacper Koralewski 1 i Kuba Klinge 1.

Zapowiedź kolejki 03-07.06.

Mecze domowe:

Trampkarz 2003: LIDER – Koziołek Poznań 03.06. godz. 10:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Orlik 2007 : LIDER – MKS Trzemeszno 03.06. godz. 10:00 (orlik SP Zalasewo)

Orlik 2006: LIDER – Trzynastka Poznań 03.06. godz. 12:30 (orlik SP Zalasewo)

Junior: LIDER – Przemysław Poznań 04.06. godz. 10:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)

Junior: LIDER – Unia Swarzędz 07.06. godz. 17:00 (Zalasewo ul. Kórnicka)