Podsumowanie tygodnia 29.10.17

Seniorzy: Lider Swarzędz – Piast Łubowo 9:1 (4:0)

Pewna wygrana Seniorów ze spisującym się do tej pory całkiem nieźle beniaminkiem z Łubowa. Po słabym meczu w zeszłym tygodniu w Książu Wlkp. , cel na ten mecz był tylko jeden - zwycięstwo. W drużynie widać było od początku spotkania zaangażowanie, dzięki któremu szybko wyszliśmy na prowadzenie i go już nie oddaliśmy. Cieszymy się ze skuteczności, której brakowało od początku sezonu. Za grę trzeba pochwalić wszystkich zawodników jednak cichym bohaterem został Mateusz Szymkowiak , który w tym meczu strzelał, asystował i był na boisku zawsze tam gdzie go potrzebowali koledzy. Wynik 9:1 to najwyższe do tej pory zwycięstwo w lidze w trzyletniej historii występów naszych seniorów, a bramkami ozdobili je : Mateusz Szymkowiak 3, Adrian Małek 3, Piotr Stępniak, Dawid Kosturski i Daniel Przybylak po 1.

Skład Lidera: A. Szafoni – M. Korcz (C), N. Jakołcewicz, H. Maćkowiak, K. Jędraszyk, J. Drobnik, P. Stępniak (D. Kosturski), M. Zbierski (J. Vetter), F. Siejak (D. Przybylak), A. Małek, M. Szymkowiak.

Juniorzy B1: Lider Swarzędz - Zjednoczeni Trzemeszno 2:3 (2:1)

Bardzo dobry mecz w wykonaniu juniorów młodszych, którzy nie przestraszyli się niepokonanego do tej pory rywala i narzucili swoje warunki gry. W pierwszej połowie stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji bramkowych, z których dwie wykorzystał Tomek Gościński. Goście odpowiedzieli jedną bramką. W drugiej części karty rozdawał silny wiatr i to za jego sprawą dość przypadkowo tracimy dwa gole. Niestety nie udaje się odpowiedzieć trafieniami i musimy obejść się bez punktu, na który bezwzględnie z przebiegu meczu zasłużyliśmy.

Skład: Jankowski - Socha, Kowalski, Szcześniak, Korzuśnik (Brylewski, Bździel)- Jądrzyk, Krakowski (C), Gościński, Wojciński, Józiak, Magdziński.

Trampkarze C1: Polonia Środa Wlkp. - Lider Swarzędz 2:4 (0:2)

Zwycięstwo w ostatnim meczu jesieni nie przyszło nam łatwo. Obejmujemy prowadzenie po golach Olka Rybarczyka i Kuby Staszyńskiego, ale na początku drugiej połowy Polonia doprowadza do wyrównania. Konsekwentnie gramy swoje co przynosi efekty w postaci bramek Wiktora Przebieracza i Olka Rybarczyka. Tym samym kolejnymi punktami potwierdzamy swoje drugie miejsce w tabeli , które zajmujemy z dorobkiem 32 punktów (10 wygranych, 2 remisy , 2 porażki), 38 bramek zdobytych i 18 straconych.

Młodziki D1 : Lider Swarzędz – Warta Międzychód 6:1 (3:1)

Pewna wygrana młodzików potwierdzona została kilkoma ładnymi bramkami, które zwieńczyły przewagę naszych zawodników. Po dwa gole strzelili Mateusz Adamczyk i Szymon Malanowski, a po jednym dołożyli Marek Stachowiak i Jakub Michalski.

Młodziki D2 2006: Mieszko Gniezno - Lider Swarzędz 5:2(3:1)

Obejmujemy co prawda prowadzenie po trafieniu Mateusza Adamczyka, ale gospodarze przejmują inicjatywę potwierdzając przewagę kilkoma bramkami. Pod koniec spotkania jeszcze jednego gola dla lidera strzela Bartek Socha.

Orlik E1 2007: Lotnik Poznań - Lider Swarzędz 3:7 (2:3)

Nie był to łatwy mecz dla naszych orlików, szczególnie w wyrównanej pierwszej połowie. Druga odsłona już zdecydowanie dla nas, co potwierdzamy kilkoma ładnymi akcjami bramkowymi. Gole uzyskują w tym meczu Adam Wojciak 3, Mateusz Korbik 2, Bartek Szurek i Szymon Karwatka.

Orlik E2 2008: Lider Swarzędz – Warta Sieraków 11:3 (4:1)

Wynik mówi sam za siebie i pokazuje kto dominował na boisku w tym meczu. Chłopcy grali zdecydowanie, pokazali dobre umiejętności indywidualne i przeważali przez cały mecz. Bramki zdobyli: Patryk Tyszkiewicz 4, Jakub Jasiński, Adam Ciszak, Jakub Klemm, Dawid Matuszewski, Kamil Banaszak, Oskar Pruchnik i Mikołaj Małecki.

Zapowiedź kolejki 04/05.11.17r.

Mecze domowe:

Junior B1: Lider – Koziołek Poznań 05.11 godz. 12:30 (boisko SCSiR Swarzędz ul. Św. Marcin)

Młodzik D2: Lider – Orlik Poznań 04.11 godz. 12:00 (boisko SCSiR Swarzędz ul. Św. Marcin)

Orlik E1: Lider - Piast Kobylnica 04.11 godz. 14:30 (boisko SP Zalasewo ul. Heweliusza)

Mecze wyjazdowe:

Senior: Pelikan Niechanowo – Lider 04.11 godz. 13:00

Młodzik D1: Unia Swarzędz - Lider 05.11 godz. 14:00 (boisko SCSiR Swarzędz ul. Św. Marcin)

Orlik E2: Patria Buk - Lider 04.11 godz. 12:00

Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Autor : antojad