Podsumowanie tygodnia 30.04.17

Seniorzy: LIDER Swarzędz – JURAND Koziegłowy 8:1 (3:0)

Już po kwadransie gry było jasne kto wygra ten mecz, gdyż defensorzy gości wyraźnie nie radzili sobie z szybkimi napastnikami Lidera. Prowadzenie obejmujemy po bramce Macieja Jakubka, a wynik podwyższa głową Mateusz Korcz po dograniu z rożnego. Przed przerwą trafia jeszcze Adrian Małek rozpoczynając swój mały festiwal strzelecki, gdyż w drugiej połowie dokłada hattricka. Prócz czterech bramek Adrian ma w meczu trzy asysty, także pogratulować skuteczności. Ponownie głową trafia Mateusz Korcz, a także gola notuje Dawid Kosturski. Goście ambitnie walczą o honorowe trafienie i udaje im się w ostatniej akcji meczu.

Juniorzy Starsi: LIDER Swarzędz – GÓRNIK Konin 0:9 (0:3)

Bardzo dobre pierwsze pół godziny w wykonaniu naszych juniorów, którzy skutecznie neutralizują ofensywne zapędy rywali. Z biegiem meczu górnicy strzelają kilka bramek, ale nie ma tragedii. Pozytywnym akcentem jest występ aż sześciu naszych młodych trampkarzy, którzy na tle cztery lata starszych , roślejszych zawodników zbierają cenne doświadczenie.

Trampkarz Starszy (2002): LIDER Swarzędz – UKS Śrem 1:2 (0:0)

Dobry mecz zagrał nasz zespół  w rywalizacji ze Śremem. Większość meczu kontrolowaliśmy sytuację na boisku. Konstruowaliśmy grę, próbowaliśmy rozgrywać piłkę, szukaliśmy rozwiązania. Bardzo dobrze realizowane było założenie wyprowadzenia piłki. Spokój , dokładność, właściwe poruszanie się pozwoliło na budowanie akcji od własnego pola karnego. Obejmujemy co prawda prowadzenie po indywidualnej akcji Kacpra Magdzińskiego, ale oczywiście końcowy wynik nikogo nie satysfakcjonuje. Popełnialiśmy błędy. Przy stracie obu bramek strzelonych w bardzo krótkim czasie po kontrze przeciwnika nie zachowaliśmy się poprawnie. Niektórzy nasi zawodnicy zagrali bardzo dobre zawody i z tego należy się cieszyć. Trzeba wyciągnąć wnioski i nie popełniać tych samych błędów w kolejnych meczach.

Trampkarz Młodszy (2003): LIDER Swarzędz – STELLA Luboń 3:0 (walkower)

Trzy punkty bez gry za mecz z wycofaną rozgrywek Stellą oraz wygrana Lecha w meczu z Wartą powoduje, że mamy już sześć punktów przewagi w tabeli nad poznańskim duetem. Grajmy swoje, a z każdym kolejnym meczem będziemy bliżej mistrzowskiego tytułu.

Młodzik Młodszy (2005): LIDER Swarzędz – AP Reissa Konin 0:4 (0:1)

Goście z Konina poza zasięgiem naszych młodzików, tylko w pierwszej połowie stawiliśmy czoła rywalom. Wydaje się, że walka o trzecie miejsce gwarantujące awans do drugiej ligi rozegra się pomiędzy Liderem , a Wartą Międzychód. Pierwsza próba sił juz za tydzień w zachodniej Wielkopolsce.

Orlik Starszy (2006): TRZYNASTKA Poznań - LIDER Swarzędz 9:4 (2:2)

Grad bramek w Trzemesznie , ale niestety rywale są skuteczniejsi w drugiej połowie i zasłużenie wygrywają mecz. Bramki dla Lidera strzelają Mateusz Adamczyk 2, Zachary Greinert Czekalski 1 i Igor Banaszak 1

Orlik Młodszy (2007): MKS Trzemeszno – LIDER Swarzędz 5:3 (3:1)

Wyrównany mecz kończy się pierwszą porażką orlików Lidera tej wiosny. Liczymy na udany rewanż na zakończenie rundy w Zalasewie. Do bramki rywali trafiali Tomek Kaźmierczak, Filip Komiński i Adam Wojciak.

Zapowiedź kolejki 6-7.05.

Mecze domowe: (Zalasewo ul. Kórnicka)

Trampkarz 2003: LIDER – Błękitni Owińska 06.05. godz. 10:00

Orlik 2006: LIDER – Orlik Poznań 06.05. godz. 12:00 (Zalasewo, ul. Heweliusza)

Junior: LIDER – Unia Swarzędz 07.05. godz. 17:00

Żaki: turniej 07.05. godz. 14:00-16:30 (Zalasewo, ul. Heweliusza)

Mecze wyjazdowe:

Młodzik 2005: Warta Międzychód – LIDER 06.05. godz. 12:00

Senior: Czarni Czerniejewo – LIDER 06.05. godz. 16:00

Trampkarz 2002: AP Reissa Poznań – LIDER 07.05 godz. 10:00 (Baranowo)

Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Autor : antojad