Podsumowanie tygodnia #6

Senior  A-klasa: Lider Swarzędz – Clescevia Kleszczewo 7:0 (4:0)

Majówka w wykonaniu Lidera była iście piorunująca i widzieliśmy efektowne zwycięstwo z wyżej notowanym rywalem. Hattrickiem popisał się Adrian Małek, a pozostałe gole strzelali Mateusz Korcz, Mateusz Szymkowiak, Bartosz Marzec i Maciej Jakubek.

Junior Starszy: Lider Swarzędz- Akademia Reissa OSiR Baranowo 2:2 (0:1)

Lech II Poznań – Lider Swarzędz 13:2

Juniorzy starsi Lidera rozegrali w majowy weekend dwa mecze. W pierwszym uzyskali cenny remis i y byli bliscy pokonania rywali. Zabrakło jednak 10 minut do zainkasowania trzech punktów. Bramki dla Lidera zdobyli Daniel Przybylak i Adrian Małek. W drugim meczu niestety druzgocąca porażka z Lechem Poznań 2:13.

Trampkarz Młodszy : SPN Szamotuły - Lider Swarzędz 4:1 (1:1)

Nie udała się wyprawa trampkarzy na boisko lidera rozgrywek. O ile do przerwy mecz był wyrównany z szansami dla Lidera, to o drugiej odsłonie chcemy jak najszybciej zapomnieć. Honorowe trafienie dla Lidera pięknym strzałem bezpośrednio z rzutu wolnego zaliczył Maciej Lemański.

Młodzik Starszy I : Lech Poznań - Lider I Swarzędz 4:0 (2:0)

Wynik nie odzwierciedla przebiegu gry, gdyż mecz był bardzo wyrównany. Różnica polegała na tym, że młodzi piłkarze Kolejorza byli skuteczni, a nasi chłopcy razili nieskutecznością w wybornych wręcz sytuacjach.

Zapowiedź kolejki nr 7:

W najbliższy weekend zapraszamy gorąco do kibicowania zespołom Lidera Swarzędz. Seniorzy grają tym razem na wyjeździe w sobotę 7 maja z KS Łopuchowo. Juniorzy Starsi podejmują w środę 11.05 o godz. 18:00 w Kobylnicy przy ul. Poznańskiej drużynę Jaroty Jarocin. Trampkarze Młodsi zagrają w sobotę o godz. 14:30 w Kobylnicy ze Skrą Otusz. Młodziki na tym samym boisku 08.05 o godz. 10:00 podejmują Polonię Środa Wlkp., a drugi zespół dwie godziny później zagra z Wartą Poznań. Orliki Młodsze zagrają 7 maja o godz. 10:00 z Mieszko II Gniezno. Natomiast żaki 7 maja w godzinach od 10:00 do 12:30 na boisku orlik w Zalasewie zagrają turniej z udziałem czterech zespołów.

Tekst: Antojad