Podsumowanie tygodnia 8.10.17

Seniorzy: Stella Luboń - Lider Swarzędz 2:6 (1:4)

Mecz seniorów Lidera ponownie obfituje w bramki tym razem jednak większość wpada do właściwej bramki czyli rywali. Już po 5 minutach prowadzimy 2:0 po bramkach Jacka Maćkowiaka i Mateusza Korcza. Jeszcze przed przerwą trafiają Adrian Małek i Mateusz Szymkowiak, którzy w drugiej połowie strzelają jeszcze po jednym golu. W końcu nasz zespół pokazał, że potrafi się zmotywować i udowodnić wyższość nad przeciwnikiem. Byliśmy zespołem lepszym zasłużenie zgarniając 3 punkty oraz awansowaliśmy w tabeli na 7 miejsce .

Junior B1: Lider Swarzędz – Mieszko Gniezno 4:1 (1:1)

Cenna wygrana Juniorów z rywalem, którego do tej pory jeszcze nigdy w lidze nie pokonali. Prowadzenia obejmujemy po bramce Łukasza Józiaka już w 8 minucie. Goście wyrównują, ale po przerwie całkowita dominacja Lidera udokumentowana trzema trafieniami. Najpierw cudowny strzał z woleja w samo okienko Olafa Wojcińskiego, a potem dwie bramki Kacpra Magdzińskiego pieczętują dobry występ naszych zawodników.

Trampkarze C1: Lider Swarzędz – Jarota Jarocin 2:1 (1:0)

Trampkarze swój mecz rozegrali na wodzie w Zalasewie toteż trudno było pokazać umiejętności piłkarskie. Brodząc w wodzie po kostki nasi chłopcy radzili sobie lepiej niż goście, ale mimo wielu sytuacji piłka nie chciała „wpłynąć" do siatki rywali. Upragnione prowadzenie daje nam w końcu Mateusz Wojciak w 18 minucie. Na kolejne emocje czekamy niemal do końca meczu. Wtedy to najpierw na 6 minut przed końcem pada wyrównanie, ale 4 minuty później Kuba Staszyński dobija do pustej bramki piłkę odbitą od poprzeczki.

Młodziki D1 2005: Koziołek Poznań - Lider Swarzędz 1:0 (1:0)

Wyrównany pojedynek z lekką przewagą Koziołka w pierwszej połowie zaznaczoną poprzez zdobycie gola. Chłopcy budują grę od tyłu podaniami i jedną ze strat wykorzystuje rywal. W drugiej połowie mamy doskonałą okazję do wyrównania ale piłka po ładnym strzale trafia w słupek. Tym samym doznajemy pierwszej porażki tej jesieni, ale tym bardziej to nas motywuje do pracy na treningach.

Młodziki D2 2006: Lider Swarzędz – Sparta Oborniki 3:0 (1:0)

Pewna wygrana podopiecznych trenera Arka Piaseckiego po bramkach Dawida Białasa, Feliksa Gosczyńskiego i Dawida Miecznika.

Orlik E1 2007: Lider Swarzędz – Wiara Lecha Poznań 6:2 (3:2)

Do przerwy widzimy wymianę ciosów, która na tyle wymęczyła gości, że w drugiej połowie oddają pole Liderowi. Bramki strzelali Tomasz Kaźmierczak 3, Marcel Krupiecki 2 i Bartek Szurek.

Orlik E2 2008: Canarinhos II Skórzewo - Lider Swarzędz – nie odbył się

Żaki F1 2009: turniej w Gnieźnie

Bardzo dobry występ naszych żaków, którzy we wszystkich meczach pokazali zaangażowanie, walke na boisku i duże serce do gry. W efekcie mamy dwie wygrane i remis. Najpierw remisujemy 1:1 (1:0) z Wełnianką Kiszkowo po bramce Mikołaja Małeckiego. Następnie pokonujemy Akademię Lecha Gniezno 3:2 (2:0) po golach Antoniego Verscheldena, Mikołaja Małeckiego i Jana Warchoła. Na koniec wygrana z MKS Trzemeszno 2:1 (1:0) i bramki Mikołaja Małeckiego i Antoniego Marciniaka.

Żaki F2 2010: turniej w Zalasewie

W turnieju żaków młodszych bez niespodzianek. Na orliku przy SP Zalasewo przegrywamy z MKS Trzemeszno 0:5 i Nielbą Wągrowiec 1:7. Na osłodę gładka wygrana z Jurandem Koziegłowy 3:0.

Zapowiedź kolejki 14/15.10.17r.

Mecze domowe:

Senior: Lider – Polonia II Środa 15.10 godz. 12:15 (boisko SCSiR Swarzędz)

Młodzik D1: Lider – GSP Sątopy 14.10 godz. 10:00 (boisko Zalasewo ul. Kórnicka)

Orlik E2: Lider – Warta II Poznań 14.10 godz. 14:00 (boisko Zalasewo ul. Kórnicka)

Mecze wyjazdowe:

Młodzik D2: Piast Kobylnica - Lider 13.10 godz. 17:00 (boisko Gruszczyn ul. Swarzędzka)

Trampkarz C1: Warta Poznań -Lider 14.10 godz. 10:00 (boisko Poznań ul. Droga Dębińska)

Orlik E1: Karolinka Koziegłowy - Lider 14.10 godz. 10:00

Wszystkim drużynom UKS Lider Swarzędz życzymy udanych występów na boiskach i zdobyczy punktowych. Zapraszamy do kibicowania!

Autor : antojad