Przygotowania do rundy wiosennej

Seniorzy:

Nasi najstarsi zawodnicy ostro trenują, żeby dobrze przygotować się do rundy rewanżowej którą rozpoczną 25 marca meczem w Zalasewie z Pogonią Książ Wlkp. Zespół rozegra wcześniej kilka meczów sparingowych z wymagającymi rywalami:

05.02. godz. 12:00 Patria Buk (boisko SCSiR Swarzędz)

11.02. godz. 16:00 TPS Winogrady (boisko SCSiR Swarzędz)

18.02. godz. 16:00 Błękitni Owińska (boisko SCSiR Swarzędz)

05.03. godz. 18:00 Piast Kobylnica (boisko SCSiR Swarzędz)

12.03. godz. 12:00 Trzynastka Poznań (boisko przy Cytadeli)

18.03. godz. 16:00 Kłos Zaniemyśl (boisko SCSiR Swarzędz)

Juniorzy Starsi:

Zespół już rozegrał mecz kontrolny z Kopernikiem Poznań ulegając 0:5. Planowane jest rozegranie jeszcze kilku sparingów, a rozgrywki ligowe rozpocznie już 18 marca meczem domowym z Mieszko Gniezno.

Trampkarze Starsi:

Podopieczni trenera Pawła Chęcińskiego rozegrali w niedzielę 22 stycznia pierwszy z zaplanowanych sparingów, a przeciwnikiem był zespół Juniorów Starszych Koziołka Poznań rocznik 2001.. Nasi Trampkarze nie dali szans rocznikowo starszym rywalom i wygrali zdecydowanie 5:0 (2:0, 3:0, 0:0).

Rozgrywki ligowe zaczynają wyjazdem do Gniezna na mecz z Mieszko w dniu 1 kwietnia.

Kolejne zaplanowane sparingi :

18.02. godz. 10:00 Unia Swarzędz 2001 (boisko SCSiR Swarzędz)

11.03. godz. 12:00 Huragan Pobiedziska (boisko SCSiR Swarzędz)

14.03. godz. 18:00 Błękitni Wronki (boisko SCSiR Swarzędz)

18.03. godz. 12:00 Koziołek Poznań (boisko SCSiR Swarzędz)

Trampkarze Młodsi:

Zawodnicy trenera Macieja Rybickiego szykują się do obrony pierwszego miejsca w lidze i walki o tytuł Mistrza Wielkopolski w swoim roczniku. Treningi odbywają się na nowym boisku ze sztuczną nawierzchnią przy SCSiR Swarzędz. Ligę rozpoczną 1 kwietnia domowym pojedynkiem z Canarinhos Skórzewo. Planowane jest rozegranie kilku meczy kontrolnych:

05.03. godz. 16:00 ??? (boisko SCSiR Swarzędz)

11.03. godz. 14:00 ??? (boisko SCSiR Swarzędz)

18.03. godz. 14:00 ??? (boisko SCSiR Swarzędz)

Młodziki Młodsze:

Zespół pod wodzą trenera Łukasza Kubzdyla zagra w grupie mistrzowskiej III ligi o awans do II ligi. Przeciwnicy to Warta Śrem, Warta II Poznań, Warta Międzychód, Polonia Chodzież i AP Reissa Konin. Szykują się więc dla chłopców dalekie wycieczki po Wielkopolsce.

Tymczasem chłopcy trenują na hali i uczestniczą w turniejach halowych. Turniej w Czerwonaku zakończyli na 6 miejscu, a przeciwnicy to min Koziołek Poznań, UKS Śrem, Błękitni Owińska i GKS Krzemieniewo (zwycięzca turnieju). Ciekawą i silną obsadę miał turniej w Koninie, w którym młodzicy Lidera zajęli 10 miejsce. Zmagania wygrała Arka Gdynia pokonując w finale Dolcan Ząbki. Nasi chłopcy mierzyli się ponadto min. z Calisią Kalisz, Pogonią Zduńska Wola, Oranje Konin i Polonią Słubice. 28 stycznia młodzicy zagrali kolejny turniej w Trzciance gdzie mierzyli swoje umiejętności min. z zespołami z Wałcza, Piły, Jastrowia i Trzcianki.

Orliki Starsze:

Podopieczni trenera Arka Piaseckiego zagrają także o awans do II Ligi. Ich rywalami będą:

Mieszko Gniezno, Trzynastka Poznań, Orlik Poznań, Kotwica Kórnik i Avia Kamionki. Na razie chłopcy trenują na hali.

Orliki Młodsze:

Zespół rocznika 2007 zagra w III lidze okręgowej grupa 1. Ich rywalami będą:

Karolinka Koziegłowy, MKS Trzemeszno, Huragan Pobiedziska, Czarni Czerniejewo i Junior II Koziegłowy. Na razie chłopcy trenują na hali.

Żaki:

Po rewelacyjnej rundzie jesiennej w wykonaniu Żaków otrzymają oni szansę na wiosnę zagrania o tytuł Mistrza wielkopolski. Zespoły w wyniku losowania zostały podzielone na 4 czterozespołowe grupy, których zwycięzcy zagrają o medale. Nasz zespół trafił do grupy I a rywale to KS 1920 Mosina, Stella Luboń i AP Reissa II Poznań. Pierwszy turniej ligowy jest zaplanowany na weekend 8-9 kwietnia.