Seniorzy i Juniorzy poznali rywali

Seniorzy UKS Lider Swarzedz zagrają w Grupie 1 A klasy i zainaugurują rozgrywki w weekend 20/21 sierpnia wyjazdem do Pogoni Książ Wlkp., a w meczu przed własną publicznością zobaczymy ich tydzień później gdy podejmą Phytopharm Klęka. Pozostali rywale to Zawisza Dolsk, Stella Luboń, Warta II Śrem (beniaminek), Kłos II Zaniemyśl (beniaminek), Polonia II Środa Wlkp., Maratończyk Brzeźno, Polonia Poznań (spadek z klasy okręgowej), Czarni Czerniejewo, Clescevia Kleszczewo, Jurand Koziegłowy i Avia Kamionki (przeniesiona z Grupy II). Po dobrej grze wiosną nasze apetyty zostały zaostrzone i mamy nadzieję na dobre mecze i  miejsce w czubie tabeli.

Juniorzy Starsi zagrają w 16-zespołowej lidze wojewódzkiej. Tym razem w lidze zagrają zawodnicy z roczników 1998 i młodsi, w przypadku Lidera będzie to zatem zespół złożony głownie z chłopców z roczników 1999/2000/2001. W lidze rywalizować będą zespoły: FA Szamocin (niestety przegrana w barażach o Centralną Ligę Juniorów z Gryfem Słupsk), Lech Poznań, Włókniarz Kalisz, Unia Swarzędz, Mieszko Gniezno, Stal Pleszew, Górnik Konin, Jarota Jarocin, Lider Swarzędz, Polonia Leszno oraz beniaminkowie Tarnovia Tarnowo Podgórne, Kotwica Kórnik, Helios Czempiń, Centra Ostrów Wlkp., Przemysław Poznań i Canarinhos Skórzewo. Trudno przewidzieć o co powalczy nasz zespół, realnie rzecz biorąc utrzymanie w lidze będzie prawdopodobnie głównym celem. Rozgrywki zainaugurujemy juz 14 sierpnia o godz. 11:00 kiedy to zagramy w Gnieźnie z Mieszkiem, a nastepnie 21 sierpnia jedziemy do Ostrowa Wlkp.

Życzymy naszym drużynom powodzenia i dobrej postawy na boisku ,zawodnikom zdrowia i radości z gry, a kibicom wielu powodów do zadowolenia z postawy naszych zespołów.