Swarzędzki Luboń CUP rocznika 2002

Trzy zespoły rocznika 2002 reprezentowały nasze miasto w turnieju halowym LOSiR CUP rozgrywanym w niedzielę 1 grudnia w Luboniu i wypadły bardzo dobrze w gronie 13 drużyn z Wielkopolski. Dwie z nich stanęły na podium turnieju : LIDER Swarzędz RED zajął II miejsce i UNIA Swarzędz zajmując III miejsce. Natomiast na piątym miejscu zawody ukończył LIDER Swarzędz BLACK.

W rozgrywkach grupowych nie było  mocnych na chłopców ze Swarzędza, którzy wygrali rozgrywki we wszystkich trzech grupach. W kolejnych meczach fazy pucharowej nasze ekipy musiały jedynie uznać wyższość późniejszego zwycięzcy turnieju zespołu UKS Śrem prowadzonego przez byłego zawodnika min. Tottenhamu Londyn Grzegorza Rasiaka.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Aleks Nowacki z LIDER Swarzędz RED.

Komplet wyników swarzędzkich zespołów oraz składy (w nawiasie ilość zdobytych bramek):

LIDER SWARZĘDZ RED: Łukasz Jankowski– Jan Szuba (3), Aleks Nowacki (4), Mateusz Nieradko(6), Piotr Cholewicki (2), Jakub Korzuśnik i Kamil Martyniak(1).

LIDER RED grał kolejno z: UKS I Śrem 2:1, KS 1920 Mosina 2:1, Tarnowiak Tarnowo Podgórne 3:2, Błękitni Owińska 4:0, Koziołek Poznań 2:2 k. 3:2, UKS II Śrem 1:3 (finał);

LIDER SWARZĘDZ BLACK: Kuba Martyniak – Krzysztof Jądrzyk(1), Olaf Wojciński(1), Kacper Magdziński(7), Maciej Białas, Łukasz Józiak(2), Martyna Jaś i Kacper Szkutnik.

LIDER BLACK grał kolejno z: Football Academy Leszno 6:1, Błękitni Owińska 2:1, Skra Otusz 2:2, UKS II Śrem 1:4;

UNIA SWARZĘDZ: Hubert Przybylski (1)– Dawid Wesołowski (2), Radek Rzepka(3), Patryk Jasiński(1), Mateusz Staniszewski(4), Antek Matecki(5), Filip Szumski, Maksymilian Bartkiewicz

UNIA grała kolejno z: Stella Luboń 3:1, SKF Komorniki 3:1, UKS II Śrem 3:2, Koziołek Poznań 2:3, Skra Otusz 4:0, UKS II Śrem 1:3, Koziołek Poznań 1:0 (mecz o 3 miejsce);