Zawodnicy Lidera powołani do kadry Wielkopolski

W dniach 14-15 marca reprezentacja Wielkopolskiego ZPN  U-15 rozegra dwa spotkania towarzyskie z rówieśnikami z województwa dolnośląskiego. Wśród powołanych na te pojedynki  jest zawodnik Trampkarzy Starszych i wychowanek UKS Lider Olaf Wojciński.

Selekcjoner Michał Rokicki na mecze powołał  23 zawodników. Kadra przebywać będzie w hotelu w Łężeczkach, a spotkania odbędą się w Sierakowie:

Łukasz Bejger, Jakub Kamiński, Filip Małek, Filip Marchwiński, Franciszek Marzec, Szymon Matysiak, Jakub Niewiadomski, Jakub Pietrzak, Dawid Rezaeian, Łukasz Szramowski, Filip Szymczak, Kacper Wachowiak, Mikołaj Wawrzyniak (wszyscy Lech Poznań), Antonio Asani, Radosław Dudziak, Dawid Kłosiński, Patryk Prange, Mikołaj Rakowski, Kacper Tomaszczak, Maksymilian Woltman (wszyscy Warta Poznań), Olaf Wojciński (Lider Swarzędz), Kacper Zaborski (Błękitni Wronki), Borys Laufer (Kotwica Kórnik).

Trener reprezentacji WZPN 2004, Błażej Czyżewski powołał na zgrupowanie 36 zawodników z 19 klubów,a śród nich jest zawodnik Trampkarzy Młodszych UKS Lider i wychowanek klubu Kacper Vogel. Dla trzynastolatków obecny sezon jest pierwszym w rywalizacji na szczeblu makroregionalnym. Konsultacja szkoleniowa odbędzie się 14 marca o godzinie 11:00. Zawodnicy powołani na konsultację szkoleniową rocznika 2004:

Jakub Burkowski, Mikołaj Hudziak, Arkadiusz Maliński, Bartosz Nowacki (wszyscy Akademia Reissa), Marcin Bajerski, Dawid Czajka, Marcel Dudek, Jakub Rydlewski (wszyscy Koziołek Poznań), Dawid Kalwarski, Jakub Królikiewicz, Jakub Rataj (wszyscy FA Ostrów Wlkp.), Jakub Juchacz, Maksymilian Kokociński, Miłosz Szczupakowski (wszyscy Warta Poznań), Dawid Boniecki, Filip Łasocha, Filip Kaczmarek (wszyscy Polonia Środa Wlkp.), Szczepan Mazurek, Jeremiasz Sumiński (obaj Astra Krotoszyn), Oskar Klessa, Aleksander Marcińczak (obaj Błękitni Wronki), Igor Kornobis, Michał Mazur (obaj Lech Poznań), Kacper Skarbiński, Mikołaj Stangel (obaj Nielba Wągrowiec), Bartosz Duda, Kacper Kroczyński (obaj Unia Swarzędz), Filip Rybarczyk (Pogoń Nowe Skalmierzyce), Adam Wojciechowski (SPN Szamotuły), Miłosz Wódecki (Sparta Złotów), Szymon Wiśniewski (SKP Słupca), Mateusz Liszyński (Orły Komorniki), Kacper Vogel (Lider Swarzędz), Kacper Kaliński (KKS Włókniarz Kalisz), Tymoteusz Hejdysz (Huragan Pobiedziska), Alan Matuszczak (Centra Ostrów Wlkp.).

GRATULUJEMY KACPROWI I OLAFOWI oraz życzymy udanego zgrupowania i dalszycg sukcesów na boisku.